Zdrowie i medycyna

Spokój z makijażem na dłużej

oko-z-makijazemCodzienne malowanie się potrafi być bardzo irytujące. Nie każda kobieta lubi i ma czas wstawać rano wcześniej po to, aby móc się umalować. Jest to sprawa, która na pewno dotyka wielu Pań. Na szczęście w tej chwili mogą one skorzystać z praktycznego i bardzo efektywnego rozwiązania jakim jest po prostu makijaż permanentny.
Gdzie?
Makijaż permanentny to specjalny zabieg, który jest wykonywany w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Trzeba pamiętać, że nie każdy salon kosmetyczny ma w swojej ofercie tego typu usługę. Wymaga ona dużo profesjonalizmu i wiedzy i dlatego należy znaleźć odpowiedni salon. Przykładem jest makijaż permanentny łódź. Wybieranie salonów, które nie firmują się odpowiednimi kompetencjami nie jest zalecane w żadnym razie.

W jaki sposób?

Skoro już wiemy gdzie uda się na zabieg makijażu permanentnego to możemy przejść do opisu całej procedury. Otóż, tego typu makijaż znacznie różni się od makijaży oferowanych na co dzień. Nie polega on na malowaniu skóry. Wręcz przeciwnie tego typu zabieg polega na ingerencji w naskórek. Pod znieczuleniem miejscowym do skóry pacjentki wprowadzany jest specjalny barwnik. Wprowadza się go w takich miejscach jak usta i ich kontury, brwi oraz rzęsy. Barwnik jest pochodzenia naturalnego więc nie ma obaw co do reakcji alergicznej lub toksycznej.

Co daje?

Makijaż permanentny jest rozwiązaniem w pełni bezpiecznym. Osoba, która się nań zdecyduje może być pewna, że przynajmniej na okres 3 lat jej problemy z malowaniem się znikną. Wprowadzony pod skórę barwnik spowoduje, że rysy twarzy będą bardziej wyraziste i nie będzie potrzeby podkreślać tego z pomocą dodatkowych cieni i kolorów.
Konkludując, makijaż permanentny wydaje się być wzorcowym rozwiązaniem dla kobiet, które chciałyby mieć problem codziennego malowania się za sobą. Taki makijaż daje nam szerokie możliwości a jego koszty nie są wysokie. Jednocześnie trzeba pamiętać, że z czasem kolory i barwy tracą na intensywności.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *