Zdrowie

Wypal problem laserem – jak poradzić sobie z rozszerzonymi naczynkami?

Piękny, zdrowy wygląd i promienna cera to marzenie każdej kobiety. Twarz jest wizytówką i nośnikiem tak zwanego „pierwszego wrażenia”. Niestety nie zawsze natura obchodzi się z nami łaskawie. Codzienna pielęgnacja i odpowiednia dieta to często zbyt mało, by nasza skóra wyglądała idealnie, gdyż wiele cech warunkują geny lub zmiany hormonalne oraz liczne czynniki zewnętrzne. Tak dzieje się na przykład w wypadku bardzo powszechnej dolegliwości – rozszerzonych naczyń krwionośnych. Jest do dla nas zjawisko niekomfortowe i nieestetyczne. Trudne do ukrycia i jeszcze trudniejsze do leczenia.

Jedyną naprawdę skuteczną metodą walki z nim jest w tej chwili laserowe zamykanie naczynek. Zabiegi te są bezinwazyjne i wykonuje się je w klinikach medycyny estetycznej czy dobrych salonach kosmetycznych. Usuwanie pajączków polega na użyciu specjalnego lasera.

Hemoglobina znajdująca się w naczynku pochłania światło laserowe. Pod wpływem powstającego ciepła ściany naczynia ulegają zniszczeniu i dochodzi do koagulacji. Cały zbieg trwa od kliku do kilkunastu minut, jest bezbolesny, nie wymaga znieczulenia. Nie notuje się skutków ubocznych, może jedynie wystąpić lekki obrzęk, uczucie delikatnego pieczenia. Proces gojenia trwa szybko, kilka, maksymalnie kilkanaście godzin. W zależności od potrzeb pacjenta wymaganych jest od trzech do pięciu sesji, które odbywają się w dwu lub trzytygodniowych odstępach. Po tym czasie możemy już cieszyć się nieskazitelną cerą o jednolitym kolorze. Laserowe zamykanie naczynek to bezpieczna i szybka metoda walki z nieestetycznymi zaczerwienieniami pojawiającymi się na naszej twarzy. Pomaga pozbyć się uczucia dyskomfortu i niepewności, jakie powoduje rumień. Można ją wykonać w profesjonalnym salonie medycyny estetycznej w Warszawie: LaserCare – http://lasercare.pl/pl/zamykanie-naczynek-dla-kobiet.html. Usuwanie pajączków bywa niezbędne, aby poczuć się znowu atrakcyjnie. Nie warto czekać, zmiany nie przyjdą same. Zabieg laserowy nie wiąże się z żadnymi skutkami ubocznymi i daje stuprocentową satysfakcję. Jest to gwarancja odzyskania pięknego, świeżego wyglądu bez szczególnego poświęcenia lub późniejszych wyrzeczeń.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *