Zdrowie

Kreatywne sprzątanie

Porządki, zastanawiamy się ile można w życiu sprzątać – jest to właściwie praca na pełen etat i to codziennie, syzyfowa praca. Dzień w dzień trzeba wykonać czynności, bez których czysty dom jest niemożliwy.
Jak więc ułatwić sobie tą rutynę? Hmmm okazuje się ze całkiem łatwo, emitowany w telewizji program „Perfekcyjna pani domu” dostarcza wielu inspirujących pomysłów i tak np. segregacja poszczególnych rzeczy rozwiązana jest za pomocą różnych toreb i torebek, koszyków i siatek , które ułatwiają selekcje jak i utrzymanie wszystkiego na swoim miejscu, najfajniejsze jest to ze można wykorzystać to zarówno w łazience, kuchni czy szafie z ubraniami, okazuje się że najzwyklejsza torba – foliówka ma duża ilość funkcji ,nie koniecznie związaną z zakupami, a zakup dwóch plastikowych niewielkich koszyczków ułatwia uwolnienie się od tematu ciągle ginących skarpetek.

Torebki listonoszki – ostatni krzyk mody

Jeśli już się zdarzy zgubić jedna ze skarpetek, z drugiej można zrobić dobry użytek, wystarczy w trakcie sprzątania kurzy, froterowania poręczy, czy mycia tapicerki w samochodzie skorzystać z osamotnionej skarpetki – włożyć ją na rękę i w łatwy i szybki sposób doprowadzić do lśnienia każdą powierzchnie. Okazuje się, że jak człowiek chce to potrafi ułatwić sobie życie nawet w tak nudnej i męczącej dziedzinie jaką jest sprzątanie. Z czasem może sprawiać to przyjemność jeśli opanuj się wystarczająco dużą ilość sposobów, które przyspieszą codzienną rutynę ogarniania domu. Teraz wystarczy wykazać się kreatywnym myśleniem w tej dziedzinie – przykład, że można pokazują nam torebki listonoszki – tutaj.

Similar Posts

One thought on “Kreatywne sprzątanie
  1. Widziałem odcinek „Perfekcyjnej Pani Domu”, naprawdę nie wiem, jak można oglądać ten serial, przecież on nawet nie ma sensu…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *