Uroda

Profesjonalne modelowanie sylwetki – dlaczego warto się na nie zdecydować?

Do uzyskania idealnej sylwetki niezbędne jest stosowanie zbilansowanej diety i podejmowanie aktywności fizycznej. W sytuacji, gdy te działania okazują się niewystarczające, a tłuszcz nie chce zniknąć z wybranych fragmentów ciała, pomóc mogą nowoczesne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Modelowanie sylwetki przy użyciu mikrofali

W celu pozbycia się cellulitu i niechcianej tkanki tłuszczowej warto zdecydować się na zabieg z zastosowaniem urządzenia ONDA Deka. Ten opatentowany sprzęt generuje mikrofale o częstotliwości 2,45 GHz, które nie są pochłaniane przez naskórek i skórę właściwą, dzięki czemu trafiają bezpośrednio do podskórnej tkanki tłuszczowej. Pod wpływem dostarczonej energii dochodzi do uszkodzenia i zniszczenia komórek tłuszczowych, które następnie są usuwane z organizmu poprzez układ limfatyczny. Modelowanie sylwetki przy pomocy tej technologii jest całkowicie bezpieczne i bezbolesne. Zabieg pomaga w redukcji uporczywego cellulitu, a także pozwala pozbyć się tkanki tłuszczowej zlokalizowanej miejscowo, której usunięcie poprzez ćwiczenia i dietę jest niemożliwe. Dodatkowo mikrofale emitowane podczas zabiegu wywołują skurcze włókien kolagenowych i stymulują organizm do produkcji nowego kolagenu. Prowadzi to do ujędrnienia, odmłodzenia i uelastycznienia skóry.

Endermologia – skuteczny zabieg pozwalający na modelowanie sylwetki

Skuteczne modelowanie sylwetki umożliwia również endermologia. Jest to nieinwazyjny masaż wykorzystujący podciśnienie. Takie połączenie oddziałuje na tkankę łączną, uaktywnia metabolizm tkanki tłuszczowej odpornej na dietę i ćwiczenia, a także stymuluje organizm do produkcji kolagenu. Zabieg doskonale nadaje się do usuwania cellulitu, a także wyszczuplania sylwetki. Pobudzenie metabolizmu sprawia, że tłuszcz i zalegające toksyny są szybciej usuwane z organizmu, a zwiększona produkcja kolagenu poprawia jędrność i elastyczność skóry.

Zadowalające rezultaty masażu podciśnieniowego są widoczne już po trzech seriach zabiegów, natomiast regularnie przeprowadzana endermologia pozwala uzyskać spektakularne efekty. Tego rodzaju zabiegi zmniejszają obwód brzucha, ud, pośladków i ramion. Dzięki nim możliwe jest także pozbycie się obrzęków kończyn dolnych zlokalizowanych w okolicy łydek i kostek. Dodatkowo endorfiny uwalniające się podczas masażu skutecznie redukują napięcie mięśniowe, co przyczynia się do redukcji bólu głowy, szyi, czy też kręgosłupa. Endermologia to bezpieczny i nieinwazyjny sposób na modelowanie sylwetki, odtwarzający naturalne procesy regeneracyjne skóry.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *