Dbanie o urodę

Pasta wybielająca najtańszym sposobem na białe zęby

Posiadanie śnieżnobiałego uśmiechu jest marzeniem niemal każdego. Na rynku jest wiele sposobów na wybielanie w domu, lecz skuteczność tych metod nie zawsze jest zadowalająca. Można przeprowadzić zabieg wybielania w gabinecie stomatologicznym, jednak to zawsze wiąże się z koniecznością zainwestowania większej części gotówki. Pierwszym krokiem w wybielaniu jest zmiana diety.

Kawa, herbata i soki powodują przebarwienia, które utrzymują się bardzo długo i zwykłe umycie zębów nie przyniesie efektu. Bardzo możliwe jest, że kolor zębów odziedziczyliśmy po rodzicach i ich kolor nie jest dla nas zadowalający. Istotne jest również to, że zęby naturalnie nie są idealnie białe, więc ich naturalne wybielanie nie doprowadzi do śnieżnobiałego uśmiechu.

Wybielanie w domu

Liczne sposoby wybielania zębów pozwalają na przeprowadzenie zabiegu w domu. Po zmianie diety warto zapoznać się ze wszystkimi metodami i wybrać najlepszą dla siebie. Pasta wybielająca zęby to najczęściej stosowana metoda. Nie potrzeba na nią praktycznie w ogóle czasu, ponieważ każdy i tak myje codziennie zęby. Wystarczy zmiana pasty na taką, która ma składniki wybielające. to skuteczna metoda, lecz jej efekty nie będą spektakularne. Paski, żele i lakiery to bardziej skuteczne sposoby na wybielenie zębów. Na takie zabiegi potrzeba więcej czasu, lecz na pewno efekt będzie bardziej zadowalający. Ceny past zaczynają się od kilku złotych, ale lakiery i paski również nie są drogie. Wiele osób korzysta z tych metod i z dużym zadowoleniem.

Zabiegi specjalistyczne

Najlepsze rezultaty osiągnąć można tylko po wizycie u stomatologa. Na początku warto oczyścić zęby z kamienia nazębnego. Taki zabieg już może poprawić kolor uzębienia. Kolejne metody przynoszą dużo lepsze efekty. Stomatolog może zrobić dla nas specjalne nakładki, które w domu wypełnia się żelem o wysokim stężeniu środków wybielających. Inną, przynoszącą najszybsze efekty, metodą jest naświetlanie. Zabieg ten jest w całości wykonywany w gabinecie a efekt widoczny jest już po wyjściu od specjalisty. Ostatnią metodą gwarantującą skuteczność są licówki, które mogą mieć dowolnie wybrany odcień bieli.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *